Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Hlava dívky z profilu, signováno a datováno vpravo dole O. Janeček 42, uhel/papír, 28 x 22 cm (výřez pasparty), zažloutlý papír, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |